Podmienky

Vstupom na webové stránky www.ExoFlora.sk potvrdzujete, že ste boli oboznámení s podmienkami ich použitia, porozumeli ste im a súhlasíte s nimi. Súhlasíte so všetkými platnými zákonmi a inými právnymi predpismi na nich sa vzťahujúcimi, ktoré sa môžu vzťahovať na túto webovú stránku (autorský zákon a pod.).

Prevádzkovateľom web stránok https://www.exoflora.sk je spoločnosť ExoFlora.sk. Spoločnosť nezodpovedá za žiadne škody vyplývajúce z používania alebo nemožnosti používať webovú stránku.

Informácie vyskytujúce sa na web stránkach môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia a majú len informačný charakter.

Spoločnosť ExoFlora.sk nezodpovedá za ich presnosť. Použitie týchto informácií je len na vlastnú zodpovednosť. Informácie na webovej stránke obsahujú informácie týkajúce sa autorských práv a preto je nutné tieto práva dodržiavať.

Spoločnosť ExoFlora.sk si neželá prijímať cez webovú stránku žiadnu nevyžiadanú poštu, elektronický spam a dôverné, či inak chránené informácie.

Spoločnosť ExoFlora.sk nezodpovedá za dostupnosť, funkčnosť a pravdivosť informácií nachádzajúcich sa na webových stránkach odkazovaných z týchto webových stránok.

Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem.

Používaním týchto stránok súhlasíte s týmito podmienkami a rozumiete jej všetkým častiam.

Back to top button