Pravidlá fóra ExoFlora.sk

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Autor
  Príspevky
 • #1583
  webmaster
  Keymaster

  Pravidlá fóra ExoFlora.sk:

  1. Všeobecne:
  – Toto fórum je otvorené pre všetkých milovníkov exotických rastlín a slúži ako dorozumievací prostriedok medzi začiatočníkmi, skusenými pestovateľmi a oodborníkmi, ktorí potrebujú usmernenie a pomoc pri pestovaní týchto rastlín.

  2. Prispievanie:
  – V prvom rade vás prosíme o slušné vyjadrovanie sa, podľa možností odbornou formou.
  – Zvážte každý príspevok o ktorom si nie ste istý, že je vytvorený v dobrej veci a či má vôbec niečo spoločné s danou témou, zbytočne tým zahlcujete fórum a spôsobujete chaos, takéto témy a príspevky budú samozrejme zamknuté alebo vymazané!
  – Príspevky bez obsahu (napríklad len so smajlíkmi,…) budú vymazané!
  – Akýkoľvek pokus o spamovanie bude vymazaný a pochybný užívateľ blokovaný alebo vylúčený z fóra!
  – Pred založením témy sa ubezpečte, či už náhodou neexistuje podobná téma a vaše prípadné doplňujúce otázky píšte do nej a nezakladajte novú, prebytočné témy na danú problematiku budú zamknuté!
  – Tak isto vás prosíme, aby ste sa najprv pokúsili si fórum prečítať a vyhľadať si informácie ktoré potrebujete a až keď žiadne z existujúcich tém nebudú obsahovať vami hľadané informácie tak až potom založiť tému, prípadne doplniť otázku do existujúcich tém.
  – Nepoužívajte vulgárne, obscénne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované, hanlivé, rasistické a iné urážlivé a obťažujúce výrazy. Takéto príspevky budú automaticky vymazané!
  – Neposielajte akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony SR alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok.
  – Za obsah príspevkov zodpovedá každý prispievateľ osobne. Tím fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah, ani za gramatické a štylistické chyby uverejnené v príspevkoch.

  3. Autorské práva:
  – Dodržujte autorské práva, teda pokiaľ zverejňujete cudzí materiál, či už obrázky alebo text, uveďte autora a zdroj!

  4. Inzercia:
  – Inzercia tovaru v súlade s obsahom fóra je v rozumnej miere bezplatná.
  – Inzercia v nesúlade s obsahom fóra je zakázaná a bez varovania odstraňovaná!

  5. Prílohy/obrázky:
  – Pre vkladanie obrázkov používajte preferovanú službu postimage.org.
  – Prosíme vás pre estetický vzhľad aby ste svoje vkladané obrázky podľa možností upravili a nevkladali ležaté, tmavé, veľmi rozmazané a neprimerane veľké obrázky! Neprimerane veľké obrázky zaťažujú a spomaľujú načítanie fóra ostatnými užívateľmi.

  Ďakujeme za váš čas venovaný prečítaniu týchto pravidiel a dúfame, že sa ich budete snažiť dodržiavať. Pravidlá fóra budú podľa okolností upravované a dopĺňané!!! Preto odporúčame občasné nahliadnutie či neobsahujú nové update pravidiel.

  Prajeme vám príjemné vzdelávanie

Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Back to top button